TNV:n rytmisen voimistelun leiripäivä 24.11.2012

Leiripäivä 24.11.2012 on kaikille  TNV:n rytmisille voimistelijoille avoin.
Lisätietoja yleisesti tapahtuman järjestäjältä Sini Kotilainen (p.0400811923).
Lisätietoja ruokailuun ja vanhempien toimintaan liittyen niina.piippo(at)netti.fi
Yhteydenotot ryhmiin ja ryhmänvaihdoksiin liittyen omalle valmentajalle.

Leiripäivän liikuntapaikat

Lintulan harjoitussali, Eerikinkatu 7 (ylin kerros)

Turun Suomalainen Yhteiskoulu, TSYK, Kauppiaskatu 17

Leiripäivän aikataulu ja ohjelma

Ryhmä 1
Ryhmä 2
Ryhmä 3
Ryhmä 4
8.45-9
Sini
Leirin aloitus, ohjeet
TSYK-alasali
Sini
Leirin aloitus, ohjeet
TSYK-alasali
9-10.30
Julia Romanjuk
”Julian perustreeni”
+välinetekniikka vanne, keilat
TSYK-alasali
Silja Ahonen
”Siljan perustreeni”
+välinetekniikka nauha, pallo, naru
TSYK-alasali
10.30-11.55
Silja Ahonen
”Siljan perustreeni”
+välinetekniikka nauha, pallo, naru
TSYK-alasali
Julia Romanjuk
”Julian perustreeni”
+välinetekniikka vanne, keilat
TSYK-alasali
11.30-11.55. 
Sini
Leirin aloitus, ohjeet ja ryhmiin jako
TSYKin aulatila (1.krs)

 

Sini
Leirin aloitus, ohjeet ja ryhmiin jako
TSYKin aulatila (1.krs)

 

11.55-12
12-13
11.55-12 Yhteisvalokuva,
TSYK-alasali
1 h ruokatauko ja siirtyminen
ohjatusti Lintulaan
(Valvomassa
ruokailua 
ja siirtymistä
Jojot)
11.55-12 Yhteisvalokuva,
TSYK-alasali
1 h ruokatauko ja siirtyminen
ohjatusti Lintulaan 
(Valvomassa 
ruokailua ja siirtymistä
Jojot)
11.55-12
Yhteisvalokuva
TSYK-alasali
Yhteisvalokuva
TSYK-alasali
13-14.15
Yasmin Akbulat
Rythmic Dance
Steps
Lintula
Noora Lehtimäki
D1-osat ja hypyt
Lintula
12-13.30
Silja Ahonen
”Siljan perustreeni”
+välinetekniikka nauha, pallo, naru
TSYK-alasali
Julia Romanjuk
”Julian perustreeni”
+välinetekniikka vanne, keilat
TSYK-alasali
14.15-15.30
Noora Lehtimäki
D1-osat ja hypyt
Lintula
Yasmin Akbulat
Rythmic Dance
Steps
Lintula
13.30-15
Julia Romanjuk
”Julian perustreeni”
+välinetekniikka vanne, keilat
TSYK-alasali
Silja Ahonen
”Siljan perustreeni”
+välinetekniikka nauha, pallo, naru
TSYK-alasali
15.30-15.45
15 min tauko
(Taukoa
valvomassa Jojot)
15 min tauko
(Taukoa
valvomassa Jojot)
15-15.45
45 min ruokatauko
(Valvomassa ruokailua
Jojot)
45 min ruokatauko
(Valvomassa ruokailua
Jojot)
15.45-16.45
Silja Ahonen
Uudet taidot
Lintula
Julia Romanjuk
Uudet taidot
Lintula
15.45-16.45
Noora Lehtimäki
D1-osat ja hypyt
TSYK-alasali
Yasmin Akbulat
Rythmic Dance
Steps
TSYK-alasali
16.45-17.45
Julia Romanjuk
Uudet taidot
Lintula
 
 Silja Ahonen
Uudet taidot
Lintula
16.45-17.45
Yasmin Akbulat
Rythmic Dance
Steps
TSYK-alasali
Noora Lehtimäki
D1-osat ja hypyt
TSYK-alasali
17.45-18
Anni/Sini
Yhteinen leirin
lopetus
Lintula

 

Anni/Sini
Yhteinen leirin
lopetus
Lintula
17.45-18
Anni/Sini
Yhteinen leirin
lopetus
TSYK-alasali
Anni/Sini
Yhteinen leirin
lopetus
TSYK-alasali

 

Leiripäivän osallistujalista ja -ryhmät

(Ryhmiin ja ryhmänvaihdoksiin liittyen yhteydenotot omaan valmentajaan. Valmentajat päättävät ryhmäjaoista.)

Ryhmä 1
Ryhmä 2
Ryhmä 3
Ryhmä 4
Julia Laine -00 Aino Ahola -03 Aada Virta -06 Ellen Puroja -07
Mina Koski -00 Emilia Ojala -02 Emmi Vappula -04 Paola Reunanen -06
Katariina Kankaanpää -98 Julia Rihko -02 Essi Hokkanen -04 Perla Reunanen -07
Sofia Kankaanpää -00 Emilia Liukkunen -03 Jenna Holi -04 Kaisla Vahala -06
Elli Rauhaniemi -00 Senja Aaltonen -02 peruutus Vilma Kangas -05 Kerttu Kulmala -06
Helmi Rauhaniemi -98 Aida Kauppinen -04 Mimosa Turunen -06 Emilia Toivonen -06
Venla Liukkonen -99 Olivia Hovi -03 Leena Seesranta -04 Lumia Nevanpää -06
Vanessa Partanen -03 Mona Hiltunen -04 Iina Leskinen -05
Nuppu Parikka -01 peruutus Sari Gu -03 Milka Törnström -05
Wilma Hoskonen -01 peruutus Viivi Metsämäki -06 Vanessa Chevchenko -07
Jenna Renfors -01 peruutus Vilja Jansen -03 Emma Sokolova -07
Milla Pekkala -03 Viveka Nummelin -04 Julia Holi -06
Jonna Lehto -03 Mathilda Heinonen -05 Anna Leinonen -07
Kerttu Viitakangas -04 Neea Knaapi -05 Anna Timchenko -07
Carolina Ilo -04 Rauha Lehtonen -05 Olivia Tojander
Gabriella Sokolova -04 Ida Ehrlund -05 Miitta Koski -09
Emilia Heinonen -04 Alisa Vallila -06 Arina Borzova -08
Enni Bäckman -03 Viivia Venäläinen -06 Ilona Niittymäki -06
Eva Inginen -03 Aurelia Hietikko -06 Belma Basic -07
Polina Jefremova -02 Aurora Hietikko -04 Emma Korpela -06
Veera Liukkonen -00
Essi Jukakoski -00 peruutus
Lotta Lahtinen -00

Leiripäivän valmentajat

Julia Romanjuk
Noora Lehtimäki
Silja Ahonen
 Yasmin Akbulat

Leiripäivän hinta

(Leiripäivä laskutetaan TNV:n toimistolta tulevalla laskulla.)

Ryhmät 1 ja 2: hinta 25 e (sis. ruokailun!)
Ryhmät 3 ja 4: hinta 20 e (sis. ruokailun!)