Aikuisten aikataulu 7.1-8.5.2020

MAANANTAI

     
09:00-09:55 TNV-pumppi Kirsi Heikkilä Energym
10:00-11:00 Kevyt kuntojumppa Mia Lamberg Härkämäen palloiluhalli
16:15-17.00 Kevyt kuntojumppa Kirsi Heikkilä Suikkila
16:30-17:20 TNV-pumppi Laura Tolonen Energym
17:00-17:45 Lavis Kirsi Heikkilä Suikkila
17:25-18:10 Zumba Laura Tolonen Energym
18:15-19:10 TNV-Body Veera Salokangas Energym
19:15-20:15 Kehonhuolto Veera Salokangas Energym
       

TIISTAI

     
08:45-09:45 Lattarijumppa Kirsi Heikkilä Energym
10:00-11:00 Kehonhuolto Veera Salokangas Energym
17:00-18:00 HIIT Katja Aalto Energym
17:10-18:00 TNV-Body Veera Salokangas Vähäheikkilä
18:00-19:00 Kunnon jumppa Mia Lamberg Härkämäen palloiluhalli
18:05-19:05 Pilates* Outi Pohjanvirta Energym
19:15-20:15 Step & body Henna Eklund Energym
19:30-20:15 Itämainen kuntotanssi Mia Lamberg Energym
20:15-21:00 Itämainen tanssi, jatko Mia Lamberg Energym
       
  *Pilatekseen erillinen ilmoittautuminen 9.12.2019 alkaen, varausmaksu 35€ kausimaksun lisäksi.
 

KESKIVIIKKO

     
08:45-09:45 Kevyt kuntojumppa Kirsi Heikkilä Ruusukortteli
09:00-10:00 Core Tero Haapasalmi Energym
10:00-11:00 Kevyt kuntojumppa   Majanummen monitoimit.
16:30-17:25
Keppijumppa Iina Toukonen  Energym
17:00-18:00 Jooga Anne Syvälahti Topelius
17:30-18:15 Circuit Iina Toukonen Energym
18:20-19:15 Zumba Mari Sonck Energym
18:30-19:15 Kehonhuolto Iina Toukonen Energym
19:30-20:30 Aikuisbaletti, alkeet* Marko Carlson  Energym
       
  *Aikuisbaletti-ryhmään erillinen ilmoittautuminen 9.12.2019 alkaen, varausmaksu (35€) kausimaksun lisäksi.
 

TORSTAI

     
09:00-10:00 Kevyt kuntojumppa Mia Lamberg Härkämäen palloiluhalli
09:00-09:55 TNV-Body Kirsi Heikkilä Energym
10:00-11:00 Lavis + vatsalihakset Kirsi Heikkilä Energym
16:30-17:25 TNV-pumppi Henna Eklund Energym
16:30-17:25 LadyDance Marko Carlson Energym
17:30-18:25 Reisi-vatsa-peppu Henna Eklund Energym
18:00-19:00 LatinMove Mari Sonck Pääskyvuori, yläsali
18:30-19:25 ShowDance Marko Carlson Energym
19:30-20:45 Aikuisbaletti, jatko* Marko Carlson Energym
       
  *Aikuisbaletti-ryhmään erillinen ilmoittautuminen 9.12.2019 alkaen, varausmaksu (35€) kausimaksun lisäksi.  
       

PERJANTAI

     
09:00-09:55 Keppijumppa Kaisa Aho Energym
10:00-11:00 Kehonhuolto Kaisa Aho Energym
16:30-17:20 Friday Workout Janni Simola Energym
17:00-18:00 Circuit  Riitta Saarni Pääskyvuori, yläsali
17:30-18:45 Nia Anne Syvälahti Energym
18:00-18:45 Kehonhuolto Riitta Saarni Pääskyvuori
       

LAUANTAI

     
09:00-09:55 TNV-pumppi  Henna Eklund Energym
09:00-10:00 Aamujumppa Eija Inki Teräsrautela 
       

SUNNUNTAI

     
09:30-10:40 PHA + pitkät venyttelyt Katja Aalto Energym 
17:00-18:00 Sunday Workout Katja Aalto Energym
18:15-19:30 Nia Anne Syvälahti Energym