TNV esittäytyi Skanssissa

TNV:n kilpailu- ja valmennussektorin joukkueet ja yksilöt saivat upean mahdollisuuden edustaa seuraa esiintymällä Skanssin hiihtoloma -tapahtumassa. Samalla järjestettiin Skanssin pienimmille kävijöille mukavaa puuhailua jumppavälineiden kanssa ja esiteltiin näin seuran toimintaa. Tapahtumassa yleisö sai nähdä vauhdikkaita ja upeita esityksiä ja seuramme tanssijat ja voimistelijat saivat esiintymiskokemusta. Glitterit, Kristallit, Enerteens ja Energizer sekä rytmisen huipputyttömme Mina ja Julia, kiitos hienoista esityksistä!

Vauvajumppaa

Vauvajumppaa

Minan ja Julian Lintu-esitys

Minan ja Julian Lintu-esitys

Glitterirytmisten iloinen joukkue

Glitterirytmisten iloinen joukkue

Sunnuntaina esiintyneet tanssijoukkueet Enerteens ja Energizer sekä rytmisen Mina ja Julia.

Puheenjohtaja-Jenni seuran esittelypöytää hoitamassa