Tammistartin aikataulu julki

Tiesitkö että Turun Naisvoimistelijoiden voimistelu- ja tanssivalmennuksen harraste- ja alkeisryhmät tarjoavat ainutlaatuisen mahdollisuuden kokeilla voimistelu- ja tanssivalmennusta täysin maksutta tammikuun ajan. Kokeilun pääset aloittamaan TAMMISTARTISSA 10.1.  ja kokeilua voi jatkaa aina tammikuun loppuun asti. Maksuton tammikuu koskee Nuppuvoimistelua, voimisteluryhmiä ja tanssin alkeisvalmennusta. (Ei koske kilpavoimisteluryhmiä, eikä tanssin joukkueita).

Tammistartissa paikalla seuramme osaavat valmentajat ohjaamassa oikeisiin ryhmiin, Valmennuspäällikkö kertomassa seuramme harrastus- ja kilpailumahdollisuuksista ja vanhempia kertomassa voimistelusta vanhemman näkökulmasta.

Lisätiedot ja tarkemmat ajat: www.tnv.fi/starttipaiva

Mukaan hakutilaisuuteen tarvitset liikkumiseen sopivat vaatteet, ei kenkiä ja juomapullon. Tervetuloa!

Lisätietoja: Valmennuspäällikkö Noora Palmroos, noora.palmroos(at)tnv.fi, p. 045 8000085

1826