Olemme yhteistyössä Terveystalon kanssa

5.4.2022

Olemme aloittaneet ainutlaatuisen yhteistyön Terveystalon kanssa. Kun asioit Terveystalon toimipisteessä ja ilmoittautuessa mainitset olevasi Turun Naisvoimistelijoiden jäsen kerrytät seuran kassaan tuloja. Jokaisella käynnillä tuet seuramme toimintaa. Palvelu koskee mitä tahansa lääkärikäyntiä mukaanlukien myös erilaiset kuvantamiskäynnit (mm. rtg-, magneetti-, uä-tutkimukset). Yhteistyömme ei koske työterveyshuollon käyntejä. 

Toimi näin kun asioit paikassa:
Terveystalo Pulssi - Humalistonkatu 9-11, 20100 Turku tai
Terveystalo Aninkainen - Aninkaistenkatu 13 sisäänkäynti, Tuureporinkatu 7, 20100 Turku

  1. Varaa aika Terveystalon toimipisteeseen (ylläolevat)
  2. Ilmoittaudu tiskillä henkilökohtaisesti (ei automaatilla)
  3. Kerro olevasi Turun Naisvoimistelijoiden jäsen

Näin kerrytät tuloja seuralle ja tuet seuramme toimintaa. Jokainen käynti auttaa! Kiitos, kun autat!